Firma

Działamy w obecnej firmie od 1 lutego 2007r., ale doświadczenie zawodowe mamy dłuższe – doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami nabyliśmy zarządzając w poprzednich firmach nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych i Skarbu Państwa położonych w kilkudziesięciu miejscowościach.

Zarządzanie, przez kilka lat, tak dużym zasobem nieruchomości położonych w wielu miejscowościach pozwoliło nam dogłębnie poznać zarówno problemy tak techniczne, prawne czy finansowe dotyczące nieruchomości jak i wypracować metody ich rozwiązywania.

Proponujemy Państwu przekazanie naszej pasji, zapału i umiejętności do pracy na rzecz Waszej nieruchomości, dbania o nią jak o własny dom oraz działania na jej korzyść zgodnie z Państwa potrzebami i wymogami. Obecnie zarządzamy ponad 60 budynkami wspólnot mieszkaniowych (w tym wyodrębnione ze spółdzielni mieszkaniowych) i siedmioma budynkami należącymi do Spółdzielni Mieszkaniowych.

Nieruchomości zarządzane przez naszą firmę znajdują się w dwóch miejscowościach: Lublinie i Dęblinie. W swoich działaniach kierujemy się zasadami etyki zawodowej zarządców nieruchomości, dążąc do poprawy stanu technicznego i estetycznego nieruchomości (przy uwzględnieniu możliwości finansowych właścicieli) dla osiągnięcia podstawowego celu zarządzania tj. wzrostu wartości nieruchomości i obniżenia kosztów bieżącej eksploatacji. Zapewniamy racjonalne gospodarowanie funduszami Wspólnoty, mające na celu minimalizację kosztów utrzymania oraz pomoc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.